Titulli Tayna - Beatbox Freestyle
Ndëgjuar 1,363
Shkarkuar 118
Pëlqyer 3
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës
Jom kon gjith kontraversale per qato i trigged em,
Tekstet pak provokatore,pse met provoku pom len?
Nashta duhesh me gerrmu veten kur te tjetri sheh problem,
Mentalitet superficial per ty jom deep me stil bohem,
Boy please…Nuk je kurr ti bandolero,
Funta,Dollars perveç Euro
I boj senet mi manero,
Shoferi kur t’mi bjen n’Mercedes po knon si Mero,
Un marr pare per çdo dit pra sa her t’han dajak…pe dini
Then f**k you bithes know about that rap shit,
Erdha hina n’loj tu m’imitu po doki red shit.
Ta heki “rr” n gjini,edhe ti nuk ki musteqe,kallzoj frajerit po ma sill,thuj qe si du trileqet.
Koha e shtrejt they just talk in rolex,ma don n lyrical,kapacitet kta ti boj lole.
Vemendja jem kushton,500K per mu qe fole.
Edhe pse femen kta mi bo bashk kom ma shum heh…
Kqyrmi hater-at n aleanc,kta urrejtje un romanc.
Mun mem pa ama n distanc,qakrat krejt i kom n balanc.
Qe si hypnose n moneytrans.
Ti marr paret en advans.
Psikolog t boj me seanc,st’din a njeri a substanc.
I don’t have to prove you shit,I’m your mo mother.
If you don’t like me,suck your fa father.
Bring my rest of areas boy da da dah.
Isha marr me ty po na dallon shum grad-a.
Asaj i thom button,me ni click temin po preket.
Dul me mu ni her,tash mu ka tek,mo so ka m’heket.
N’estrad ska shoqni,shoqni ska ku do qe jon çeket.
Jom pak lozonjare frajeri yt mi din teket.
TAYNA from the motherf**king,black hiphop-i,shishe un kapak-i,i inspiroj i quj bardak masi po m’majn me qaq merak.
Rollitet spllifi me kaçak,çmimet jon fikse rrumullak.
Kesh tu u marr me ty per pak,ni zo em tha mos prek se kak…

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store