Titulli Tayna x Lumi B - Valle
Ndëgjuar 377
Shkarkuar 54
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Tayna x Lumi B - Valle - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store