Titulli Shpat Kasapi - Valle Kosovare
Ndëgjuar 1,944
Shkarkuar 396
Pëlqyer 26
Publikuar 11/02/2023

Texti i këngës

Shpat Kasapi - Valle Kosovare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store