Titulli Shpat Kasapi - Dashnia Jem
Ndëgjuar 809
Shkarkuar 57
Pëlqyer 6
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Shpat Kasapi - Dashnia Jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store