Titulli Lule Mustafa x Shpat Kasapi - Se pranoj
Ndëgjuar 890
Shkarkuar 46
Pëlqyer 2
Publikuar 19/02/2023

Texti i këngës

Lule Mustafa x Shpat Kasapi - Se pranoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store