Titulli Shpat Kasapi ft Bekim Zogaj - Kthehu Bir te Nana
Ndëgjuar 813
Shkarkuar 46
Pëlqyer 0
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Shpat Kasapi ft Bekim Zogaj - Kthehu Bir te Nana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store