Titulli Enndo - Lum Nana
Ndëgjuar 1,101
Shkarkuar 72
Pëlqyer 7
Publikuar 14/01/2023

Texti i këngës

Enndo - Lum Nana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store