Titulli Labinot Rexha x Eli Malaj - A tjep Nana ne katun
Ndëgjuar 1,027
Shkarkuar 51
Pëlqyer 4
Publikuar 11/01/2023

Texti i këngës

Labinot Rexha x Eli Malaj - A tjep Nana ne katun - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store