Titulli Dafina Sadiku - Po i thot nana gurbetqarit
Ndëgjuar 832
Shkarkuar 19
Pëlqyer 0
Publikuar 15/12/2022

Texti i këngës

Dafina Sadiku - Po i thot nana gurbetqarit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store