Titulli Shkurte Fejza - Lum Nana Nana
Ndëgjuar 484
Shkarkuar 35
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shkurte Fejza - Lum Nana Nana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store