Titulli Shkurte Fejza x Aziz Dervishi - Kenge per Beqir Limanin
Ndëgjuar 1,197
Shkarkuar 90
Pëlqyer 6
Publikuar 20/01/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Aziz Dervishi - Kenge per Beqir Limanin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store