Titulli Shpat Kasapi - Karamele je
Ndëgjuar 578
Shkarkuar 30
Pëlqyer 1
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Shpat Kasapi - Karamele je - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store