Titulli Tayna - Merri
Ndëgjuar 1,955
Shkarkuar 300
Pëlqyer 14
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës
(Vallah,vallah,vallah,vallah)
(Vallah,vallha,vallah,vallah)
O krejt qa kom une merri,
merri merri merri
Se vec me ty nina happy
O ty t'du ma shum se money
krejt qa kom merri,
merri merri merri
se vec me ty nina happy
O ty t'du ma shum se money

Merri krejt qantat, kerret, pradat, ceket
se asnjo sun vyn kur s'tkom
s'ka lidhje distanca gjetet, pushimet, detet kur sje me ate qe e don
mos mu bej toxic
mos t'lidh inati
kom qef me nguc najher sdi pse pe z'gati
se kerkush si ti mu sum shkon pershtati
sdu mu perla me ty hajde t'perqafi

(i wanna) Vallah,vallah,vallah,vallah spo du me dit

merri krejt un krejt ti fala vec mos m'le ti met prit
o jo bre vallah vallah vallah vallah vallah
so tu mani
e di qe kerkun nuk ka si un qata ska ku mem ik

O krejt qa kom une merri
merri merri merri
se vec me ty nina happy
o ty t'du ma shum se money
krejt qa kom merri merri
merri merri merri
se vec me ty nina happy
o ty t'du ma shum se money

got that old school love si Jada and Makveli
dashnin qe kom per ty kur t'dush e shkrujti noteri
edhe kur je larg t'lypu ty en cdo njeri
ti jap un krejt e mos un thuj kurr falemderit,like

can figh me up un pot thirri sot
krejt une me ti dhon po une jam shperblimi jot
najher un marr kot po ti mos u ban idiot kto qe ti jap nuk jon sen se shum ma shum m'kushtojn mu lot
a mo vallah,vallah, vallah, vallah spo du me dit
merri krejt un krejt ti fala vec mis mle ti met prit
o jo bre vallah, vallah, vallah, vallah so tu ma ni
e din se kurkun ska si un qata ska ku mem ik

O krejt qa kom une merri
merri merri merri
se vec me ty nina happy
o ty t'du ma shum se money
krejt qa kom une merri
merri merri merri
se vec me ty nina happy
o ty t'du ma sum se money

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store