Titulli Lorik Selmani ft Ardiana Dili - Boni mashallah
Ndëgjuar 676
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 01/05/2023

Texti i këngës

Lorik Selmani ft Ardiana Dili - Boni mashallah - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store