Titulli Ardiana Fatmiri x Egzona - Ma ka lujt djali kapuqin
Ndëgjuar 816
Shkarkuar 30
Pëlqyer 0
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Ardiana Fatmiri x Egzona - Ma ka lujt djali kapuqin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store