Titulli Motrat Mustafa - Ore djali i ri ne at gurbet
Ndëgjuar 1,577
Shkarkuar 126
Pëlqyer 10
Publikuar 13/02/2023

Texti i këngës

Motrat Mustafa - Ore djali i ri ne at gurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store