Titulli Motrat Maksuti - Kunatat po tknojne
Ndëgjuar 886
Shkarkuar 80
Pëlqyer 2
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës

Motrat Maksuti - Kunatat po tknojne - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store