Titulli Motrat Mustafa - Po na thërret Kosova shpirti po na djeg
Ndëgjuar 1,838
Shkarkuar 172
Pëlqyer 11
Publikuar 17/02/2023

Texti i këngës

Motrat Mustafa - Po na thërret Kosova shpirti po na djeg - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store