Titulli Nazim Beqiri x Motrat Beqiri - Mos na deno o Allah
Ndëgjuar 380
Shkarkuar 40
Pëlqyer 1
Publikuar 23/03/2023

Texti i këngës

Nazim Beqiri x Motrat Beqiri - Mos na deno o Allah - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store