Titulli Dhurata Alijaj x Arban Vidrica - Ma ka lujt djali kapucin
Ndëgjuar 1,201
Shkarkuar 39
Pëlqyer 4
Publikuar 27/04/2023

Texti i këngës

Dhurata Alijaj x Arban Vidrica - Ma ka lujt djali kapucin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store