Titulli Dhurata Dora feat Elvana Gjata - LUJ
Ndëgjuar 3,979
Shkarkuar 760
Pëlqyer 19
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Dhurata Dora feat Elvana Gjata - LUJ - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store