Titulli Elvana Gjata x Dhurata Dora - Rrotullo
Ndëgjuar 12,958
Shkarkuar 4648
Pëlqyer 83
Publikuar 20/04/2023

Texti i këngës

Elvana Gjata x Dhurata Dora - Rrotullo - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store