Titulli Egzona Salaj x Naim Krasniqi - Kopilja ime
Ndëgjuar 340
Shkarkuar 7
Pëlqyer 3
Publikuar 25/12/2022

Texti i këngës

Egzona Salaj x Naim Krasniqi - Kopilja ime - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store