Titulli Valton Krasniqi - Harrom
Ndëgjuar 760
Shkarkuar 45
Pëlqyer 1
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës
A t'pëlqen a t'pëlqen
Lule tjetrës kur i blen
Por aromën time e lyp
Po s'e gjenë

A e ndjen? A e ndjen?
Mungesën tem a ndjen?
dashninë tem te tjera
kurr sën e gjenë

Refren:
Gjuj me fjalë edhe shajëm
Por te unë si gjenë fajet
Harrom t'lutem harrom
se tash e ki tjetër kan
Prap ti mua më fajson
për gabimin qe ti bon
Harrom t'lutem harrom
Per ne dy tash eshte vonë

Ku i gjenë ku po i gjenë
Fjalt që shpirtin po ma prejnë
sytë e mi i ke dëshmi
Për vujtjen tem

A e ndjen a e ndjen
mungesën tem a ndjen
dashninë tem te tjera
kurr sën e gjenë

Refren:
Gjuj me fjalë edhe shajëm
Por te unë si gjenë fajet
Harrom t'lutem harrom
se tash e ki tjetër kan
Prap ti mua më fajson
për gabimin qe ti bon
Harrom t'lutem harrom
Per ne dy tash eshte vonë...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store