Titulli Vasfije Krasniqi - Kanagjegji
Ndëgjuar 610
Shkarkuar 29
Pëlqyer 5
Publikuar 23/01/2023

Texti i këngës

Vasfije Krasniqi - Kanagjegji - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store