Titulli Shkelzen Krasniqi - Je yll
Ndëgjuar 866
Shkarkuar 44
Pëlqyer 3
Publikuar 19/02/2023

Texti i këngës

Shkelzen Krasniqi - Je yll - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store