Titulli Bujar Mustafa x Argjenda Selimi - Boni tfala Nanës
Ndëgjuar 355
Shkarkuar 24
Pëlqyer 1
Publikuar 30/01/2023

Texti i këngës

Bujar Mustafa x Argjenda Selimi - Boni tfala Nanës - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store