Titulli 2TON - Sje my love
Ndëgjuar 9,339
Shkarkuar 1763
Pëlqyer 57
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës
VERSE
Sjena per qytet na as per club
M’thirr psikopat se sdal qdo nate
100 thirrje ntel sem len rahat
Em mthirr cocain I kom hi ngjak
nese so me mu gjumi se nxen
trupi sai i but era jem i vien
po menon shum gat veten e rren
Une po menoj Krejt tjeter sen

REF:
Mujna me dal na po sje my love
Mujna mu pa na po sje my love
Munesh mem thirr ti po sie my love
Je shum e mir ti po sje my love

VERSE 2
E shoh je ka don kjo aventur
Me mu edhe ty mos mu kry kurr
one night stand na jena cool
per ty jom dukat po zemren gur

REF:
Mujna me dal na po sje my love
Mujna mu pa na po sje my love
Munesh mem thirr ti po sie my love
Je shum e mir ti po sje my love

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store