Titulli 2TON - Falem
Ndëgjuar 3,954
Shkarkuar 859
Pëlqyer 38
Publikuar 25/01/2023

Texti i këngës
Falem x2
Falem skesh i mir une me ty
Zemren tone e kom thy
Sdi ca boj mo falem
Kisha dasht une mu kthy
Po nuk muna me tpa nsy
Sdi ca boj mo falem
Sdi ma shum po falemm x3
Gabim e shoh,dallim e shoh
Ca boni ajo un smujta per to
Sa tmunesh ti fol sa tmunesh
Ti shaj per kejt lot e tu un
Fajine mbaj aha aha
Vjen ni koh kom ndru...
Vjen ni koh ka me mu kujtu
Vjen ni moment edhe
Une kom me dasht me taku
Sado qe kom krenari
Sado qe tkom bo merzi
Dhimbjen tonde ni dit
edhe un dit kom me ni
Inate pse ti mend u mbajte
Inate deri sa na ndajte
Falem
Skesh i mir un me ty
Zemren tonde e kom thy
Sdi qe bej me falem
Kisha dasht edhe mu kthy
Po nuk muna me tpa nsy
Sdi ca bej mo falem
Sdi ma shum ama falem
Sdi ma shum amaa falemmmmm
Jena pa nkohen e gabume
Jena njoft nkohen e gabume
Un e ti mbtem e kalume
Un e ti mbetem e kalume
Inate pse ti mend u mbajte
Inate deri sa na ndajte
Falem skesh i mir une me ty
Zemren tende e km thy
Sdi ma shm ama falem x3
Kisha dasht edhe mu kthy
Po nuk muna me tpa nsy
Sdi ca boj mo falem
Sdi ma shum ama falem

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store