Titulli 2TON - Si Era
Ndëgjuar 2,506
Shkarkuar 495
Pëlqyer 6
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës
Si era ike ike si era ma nuk ka vend per tjera me u ul nket panamera mera mera

Ki mem lyp dikur ti ndoshta pak vonon non
ku me dit atehere a m’intereson on
ku me dit qka bohet, ku me dit ku jam am

Ndashta dika tjeter e kam ne tjeter an an
krejt senet ndryshojn njejt sikur ty edhe vijn e shkojn njejt sikur ti edhe perfundojne njejt sikur ti njejt sikur ti njejt sikur ti

Si era ike ike si era ma nuk ka vend per tjera me u ul nket panamera mera mera mera
Si era ike ike ike e per mu nuk ta nike ti ike ike ike e per mu keq nuk tvijke

E gjanat kan ndrishu qysh jam kan un me ty ti sje kan me mu e veq neve dyve sna ka shku ti je kan ajo qe ke gabu

Si era ike ike si era ma nuk ka vend per tjera me u ul nket panamera mera mera
Si era ike ike si era ma nuk ka vend per tjera me u ul nket panamera mera mera mera

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store