Titulli 2TON - TELEFONO
Ndëgjuar 972
Shkarkuar 147
Pëlqyer 7
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

2TON - TELEFONO - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store