Titulli 2TON x VALO 93 - Hana
Ndëgjuar 5,096
Shkarkuar 873
Pëlqyer 28
Publikuar 23/02/2023

Texti i këngës
Ref. 2X

Une ti e hana
Mi harru tona
Mi harru tona

Reptura

Une ti edhe hana mi harru tona
We make love right now now
Mi harru tona
Njejt sikur gac n’kit cigare
N’zemrat tona ka zjarre
Zoni si tinguj n’gitare
Ty me tdasht nuk o marre
Rrahjet e zemres mi ndrron ti
Gjestet mpelqejn qe i bon ti
Sa her em thirr ntelefon ti
Kurr sdu me nal a m’beson ti

Ref. 2X

Une ti e hana
Mi harru tona
Mi harru tona

Reptura 2

Ti e din une tkom msu me dasht ty
Nuk e di as vet qysh une rash n’ty
Sun em zevendson une boj me tipin ton
M’bon dom si duhon po tash o von
Naten m’thirr ti diten tthirri
Kur je keq ti kur je mir ti
Pamjen e kom n’ty njo un njo ti dy
Dashni qe nuk bon kurr mu kry

Ref. 2X

Une ti e hana
Mi harru tona
Mi harru tona

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store