Titulli 2TON x NEGO - MONOTONIA
Ndëgjuar 2,021
Shkarkuar 339
Pëlqyer 7
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

2TON x NEGO - MONOTONIA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store