Titulli Nego - Forever
Ndëgjuar 116
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 05/12/2022

Texti i këngës
Une ty t'du du, du du
Nuk e kom n'men me t'lendu du, du du
Ti je ti je ti je veq per mu mu, mu mu
Ti je ti je ti je veq per mu mu, mu mu
Ti ma ndrron gjendjen gjendjen
Ti ma din mendjen mendjen
Edhe une ty t'njejten njejten
Ti je krejt qa du, ti je krejt qa du
Jo nuk po du mo me vujt
Se veq me lujt, zemren nuk e kom plastik
Qato ty du me t'rujt, du me t'rujt
Une e boj luft per ty
Per inati dalke, une provojsha me thirr
Ajo nuk e hapke, shtike story nkerr tu sill
Ajo s'pin kurgjo po, sonte paska pi me shishe
U bo ndryshe, u bo u bo ndryshe
Une ty t'du du, du du
Nuk e kom n'men me t'lendu du, du du
Ti je ti je ti je veq per mu mu, mu mu
Ti je ti je ti je veq per mu mu, mu mu
Mos jom bo me ty ty idiot
Jom kallxu me ty ty shum i dobt
Mos o faji jem qe t'bona me lot qe t'bona me lot
Une ty t'du du, du du
Nuk e kom n'men me t'lendu du, du du
Ti je ti je ti je veq per mu mu, mu mu
Ti je ti je ti je veq per mu mu, mu mu

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store