Titulli 2TON - Tkuptoj
Ndëgjuar 1,891
Shkarkuar 288
Pëlqyer 9
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

2TON - Tkuptoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store