Titulli Ndue x Shytani x Fran Kodra - Interneti
Ndëgjuar 938
Shkarkuar 149
Pëlqyer 1
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Ndue x Shytani x Fran Kodra - Interneti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store