Titulli Ndue x Ndoc Fusha - Zani i Vendlindjes Besa Shosh
Ndëgjuar 822
Shkarkuar 91
Pëlqyer 1
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Ndue x Ndoc Fusha - Zani i Vendlindjes Besa Shosh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store