Titulli Capital T - ZANI I POPULLIT
Ndëgjuar 1,280
Shkarkuar 121
Pëlqyer 8
Publikuar 17/02/2023

Texti i këngës

Capital T - ZANI I POPULLIT - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store