Titulli Besa - Si Kalama x Lyrical Son - Machoman
Ndëgjuar 468
Shkarkuar 12
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Besa - Si Kalama x Lyrical Son - Machoman - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store