Titulli Mc Kresha x Lyrical Son x Ledri Vula - J.C.V.D
Ndëgjuar 228
Shkarkuar 31
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mc Kresha x Lyrical Son x Ledri Vula - J.C.V.D - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store