Titulli Ledri Vula - Pershendetje Hejter
Ndëgjuar 1,221
Shkarkuar 135
Pëlqyer 7
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës
Pershendetje hejter, ket here po tfoli i par
Qysh tka shku dita sot? A je lodh tu tesh ka*
Nashta inati spo ma merr, qe pak punen po ta mar
Ama une jom amater, sdi me sha si ti, sjom qaq kral
2012 m'kujtohet qysh m'pate bo mu ni
Thash tja q* ropt, t'gjuhna prej t10-tit kat
Veq u tutsha mos n'ty po bi, e m'denon Zoti qe po mys gjini
I cili me komentet e tij. n'Facebook ka lon histori
Veq ni pytje pej meje e ki
But you better be real
Se pernime spe di kush je ti
E qysh ka hi, kaq fell n'privatsi
E qysh ka mundsi, suskesi jem
Ty me t'bo enemy heeeej
I paska rentirat kerret Leder bossi
Ta kane ngul Baba Starsat
E midis tka myt Noizy
T'kane rre per Dafinen, n'spital t'kane lon rat
Grun me zezak ta pashe
Ta q* ate nanen e trashe
Ah, m'ke ofendu
Kqyre edhe followersat
Jon ka lypin me tu shtu
Edhe insta o ka lyp ty me t'verifiku
Tu kisha lut, a ma len mu
fan page me ta menaxhu
Bile t'mirrna me najsen
Edhe t'kom per cka me jetu
po m'vjen mu zhduk
M'ke lon pa disponim
Pa muzike, pa buke, pa gjume, tu bullizu
Besom mu po m'vjen edhe plum vetit
n'tru une me ja fut boom
...
Ahh f*ck
Hala po mar frym
Edhe s'po shoh gjak
I wanna Kurt Cobain myself
Po kete here nuk kesh i sakt
po t'kerkoj falje hajt shajem ma ron
Noshta provoj une prap
Po t'kallxoj prej fillimi
Nashta na nuk nihmi
Po deshtimi jem
Nuk ja arrit qellimin
Me ta jep sherimin
Believe me ti qysh menon
"lol" When I read it
Spo di mi kuptu kta gjin
Qe kur bojn keq nihen mas miri
I thirri, hajde pak me klliken tem
T'trajtojm si n'burg pedofilin
E nashta ta jep najfar feeli
Kur prekesh me realin
E Siri nuk jom me t'jep pergjigje
As nuk ju kfilli
For real s'kom vakt mu marr me tulifar debilli
You feel me
As chillin nuk e prishi
Si t'dillen perballe me dillin
As me djallin nuk e lidhi dealin
Per ksi individi
Qe u dasht me perfundu midis tepihi
Se plaki r*akin sun e nxirri
Ka ardh n'jete pahiri
Ej shok je tu harxhu ajr kot
Ej shok je tu harxhu ajr kot
You can suck my d*ck
Get the f**k off my life
Merri 5 euro edhe bleje nji konop

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store