Titulli MELINDA x LEDRI VULA - A MKE DASHT
Ndëgjuar 1,491
Shkarkuar 243
Pëlqyer 7
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

MELINDA x LEDRI VULA - A MKE DASHT - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store