Titulli Leta - Tkam dasht mke dasht
Ndëgjuar 1,182
Shkarkuar 73
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Leta - Tkam dasht mke dasht - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store