Titulli Shkurte Gashi x Labi - A tme kishe dasht
Ndëgjuar 1,016
Shkarkuar 237
Pëlqyer 2
Publikuar 30/12/2022

Texti i këngës

Shkurte Gashi x Labi - A tme kishe dasht - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store