Titulli Leta - Cka mke ba
Ndëgjuar 1,290
Shkarkuar 130
Pëlqyer 14
Publikuar 24/03/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store