Titulli Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Gezuar
Ndëgjuar 618
Shkarkuar 40
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store