Titulli Vojsava Alia - Gezuar Pervjetorin
Ndëgjuar 1,294
Shkarkuar 127
Pëlqyer 7
Publikuar 21/02/2023

Texti i këngës

Vojsava Alia - Gezuar Pervjetorin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store