Titulli Flora Gashi - Mi Amor
Ndëgjuar 2,960
Shkarkuar 456
Pëlqyer 38
Publikuar 31/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi - Mi Amor - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store