Titulli Irkenc Hyka - Pike te dobet
Ndëgjuar 2,473
Shkarkuar 424
Pëlqyer 25
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës
Zemren ma ke pervelu
Oj dashni, ca m'bone mu
Prej dites kur u ndam
Pik te dobet ty te kam
2x

Oj dashni, m'mori malli
S'jena mo po shpirti m'kalli
Se s'tkom pa, jo s'tkom pa
S'ke me gjet, s'ke me ni
Aq sa t'kom dhon un dashni
Ke me pa, ke me pa

Zemren ma ke pervelu
More ti tjeter e jo mu
Prej dites qe u pam
Plag ne zemer ty te kam

Zemren ma ke pervelu
Oj dashni, ca m'bone mu
Prej dites kur u ndam
Pik te dobet ty te kam
2x

Kur me flisje, te besoja
Edhe rrenat ty ti doja
Se t'kom dasht, se t'kom dasht
Eja prap, puthem shpejt
Vritem edhe ik ti njejt
Se t'kom dasht, te du prap

Zemren ma ke pervelu
More ti tjeter e jo mu
Prej dites qe u pam
Plag ne zemer ty te kam

Zemren ma ke pervelu
Oj dashni, ca m'bone mu
Prej dites kur u ndam
Pik te dobet ty te kam

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store