Titulli Rozana Kaba x Musli Kuqi - Mos ja le ti zemres pike
Ndëgjuar 498
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 20/04/2023

Texti i këngës

Rozana Kaba x Musli Kuqi - Mos ja le ti zemres pike - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store